KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12144231
nr 1214 4231
Carl Delden
(f. 1906), Sverige
Oljemålning, Ekor på strand, Signerad. Olja på duk, 15x21
Carl Delden, född 1906 i Söderköping, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:20:58
22/10 19:14:35
100 kr
29/10 18:14:45